درباره ما

درباره ما2018-05-12T14:50:24+03:30

شرکت پاکت ماندگار

 شرکت پاکت ماندگار

شرکت تولیدی پاکت ماندگار با بهره گیری از متخصصین جوان و استفاده از دانش و تکنولوژی روز دنیا برای اولین بار در ایران موفق گردیده نسل نوینی از پاکت های تبلیغاتی دوستدار محیط زیست را تولید نماید. این شرکت با استفاده از منسوجات بی بافت، اسپان باندف ساک دستی هایی با قابلیت چاپ تصاویر فول اچ دی و فول کاست که اصلاحا BOX BAG نامیده می شود را تولید می نماید.
این مهم تمایز زیادی را نسبت به دیگر محصولات مشابه موجود در بازار ارائه نموده است.

سخن مدیریت

سخن مدیریت

امروزه در تمام دنیا خصوصا در کشور های صنعتی و پیشرفته حفظ محیط زیست از جایگاه مهمی برخوردار گردیده است.

در این خصوص به همت دولت ها و فرهنگ سازی بین مردم، کمپین هایی درباره ی مصرف بهینه و غیر ضروری کیسه های پلاستیکی و کیسه های کاغذی انجام گردیده است.

اخیرا طبق بررسی های انجام گرفته توسط سازمان های محیط زیست کشور ما از نظر جمعیتی 17 امین کشور پرجمعیت جهان می باشد که متاسفانه با تولید 500/000 تن ضایعات پلاستیک در سال 5 امین کشور مصرف کننده پلاستیک در جهان شناخته شده ایم.

در واقع شاید بخشی از مصرف پلاستیک اجتناب ناپذیر باشد اما روندی که در کشور ما اتفاق افتاده بسیار نگران کننده است!

مصرف پلاستیک در ایران بیشتر از متوسط جهانی می باشد و قوانین نیز به نفع استفاده بیشتر از کیسه های پلاستیکی است.

اما برای کاهش مصرف پلاستیک ما ابتدا فرهنگ سازی را می بایست از خودمان و محیط اطرافمان شروع کنیم و با کاهش مصرف غیر ضروری کیسه های پلاستیکی کمک به حفظ محیط زیستمان نماییم.

با جایگزین نمودن پاکت ها/ساک دستی هایی که قابلیت استفاده مداوم و با طول عمر مفید بالاتر نسبت به کیسه های پلاستیکی یک بار مصرف را دارند، بیشترین کمک به کاهش مصرف پلاستیک های یک بار مصرف را می نماییم.

باکس بگ های تولیدی شرکت پاکت ماندگار، دوست دار محیط زیست بوده، بدین نحو که با ماندگاری بالا ( حداقل 6 ماه بدون تغییر شکل) راهکاری مناسب برای جلوگیری از مصرف پلاستیک ها می باشند. همچنین این پاکت ها قابل بازیافت و بازگشت پذیر به طبیعت نیز می باشند.

جنس پارچه اسپان باند به نحوی هست که پس از بازگشت به طبیعت،در خاک تبدیل به کود می شود که این مهم تمایز زیادی به نسبت سایر متریال های مصرفی در امور بسته بندی را داراست.

امید است با فرهنگ سازی و تلاش، از محیط زیستمان محافظت کنیم.

مشاهده گالری محصول
5.0
تماس مستقیم
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php70) in Unknown on line 0