اهمیت بسته بندی محصول

اهمیت بسته بندی محصول2018-05-12T08:24:02+03:30

ماجرای شباهت نمک و شکر در تجارت 

ساک دستی های شیک | تمایز محصول شما از سایرین

شباهت نمک و شکر در تجارت

 

دانه های شکر و نمک حتی اگر از فاصله نزدیک به آنها نگاه کنید شباهت بسیاری به یکدیگر دارند. اما چه چیزی باعث می شود که ما این دو را اشتباه نگیریم؟  در واقع می توان گفت بسته بندی و تبلیغات ما را در تفکیک شکر و نمک آگاه می کند.  وقتی شما یک بسته نمک تهیه می‌کنید انتظار ندارید درون آن شکر باشد. موضوع دیگر این است که شما معمولا به سمت محصولاتی می‌روید که ظاهر جذاب تری دارند.

برای مثال:

  • سبزیجات و میوه هایی را انتخاب میکنید که از نظر ظاهری بهتر هستند، حتی آنهایی که ظاهر مطلوبی دارند را به طعم خوب ترجیح می دهید
  • بیشتر سمت کتابی میروید که جلد زیبایی دارد. با این که همیشه می‌گویبد نمی‌توان یک کتاب را از روی جلدش قضاوت کرد.
    ساک دستی

    پاکت خرید

در تجارت و کسب و کار نیز موضوع همین است.  صرف نظر از اینکه خدمات و محصولات شما چه کیفیتی دارند تا حد زیادی مشتریان شما از روی ظاهر آن‌ها را انتخاب می‌کنند. البته این موضوع به این معنی نیست که فقط تبلیغات و بسته بندی را جذاب کنید و به کیفیت اهمیت ندهید.  اگر شما نمک داخل بسته بندی شکر بریزید،  مردم انتظار شکر دارند!  پس  اگر ظاهر جذابی برای محصولات خود می سازید، کیفیت کار خود را نیز در سطح بالا حفظ کنید. تبلیغات مسئله بسیار مهمی است.  مشتریان جدیدی که هنوز از کیفیت کارتان بی‌ خبرند شما را فقط از طریق تبلیغاتتان می شناسند. پس این موضوع مهم است که بتوانید با تبلیغاتی مناسب نظر آنها را جلب کنید.

پیش نهاد شرکت ما به شما این است که ضمن ارتقای کیفیت محصول خود، از بسته بندی های جدید و کاربردی استفاده کنید.

ساک دستی های تولیدی شرکت ما، با قابلیت چاپ تمام تصویر با کیفیت Full HD، تحمل وزن تا 20 کیلوگرم، ماندگاری بالا (6 ماه بدون تغییر شکل) انتخاب مناسبی جهت ارائه بسته بندی ای شیک و متفاوت می باشند.

اطلاعات بیشتر از ساک دستی های تولیدی

5.0
تماس مستقیم
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php70) in Unknown on line 0